Langfortova 19
674 01 Třebíč
Drobečková navigace

Úvod > Služby > Okenní fólie > Autofólie Global SDI GP 30 30,5 bm

Autofólie Global SDI GP 30 30,5 bm

Název Cena Rozměr
Autofólie Global SDI GP 30 30,5 bm 8 999,00 Kč 46,5 m2

Protisluneční zabarvené fólie GLOBAL SDI 30 GP . Šířka 152 cm x 30,5 běžných metrů ( 46,5 m2). Autofólie - odráží sluneční paprsky a zadržují škodlivé UV záření, tím zamezují přehřívání i blednutí (šisování) interiéru a dodávají řidiči i ostatním cestujícím příjemný pocit i soukromí. TOTAL SOLAR ENERGY REJECTION 36%, UV REJECTION 97%, ''U'' VALUE - 1.14

Podrobný popis

  • Autofólie Global jsou vyráběny novými supermoderními technologiemi „Antistatik'' a „Supershrink'', které zabezpečují snadnější tvarovatelnost fólie a nevyvíjí statickou elektřinu. Těmito vlastnostmi usnadňují práci instalačnímu technikovi a zároveň zajišťují vyšší kvalitu instalace fólií.
  • Většina automobilových fólií Global je dvouvrstvá o síle 1,5 mil (0,04 mm), jsou pokovené nebo barvené, výrobce se snaží být vždy o krok před konkurencí, což dokládá i jeho poslední patentovaná technologie, která zaručuje dlouhodobou stálobarevnost polyesteru a minimalizuje šisování fólie vlivem slunečního záření.
  • Osvědčení o schválení technické způsobilosti typu výstroje a součástí vozidel č. AEST 8SD 3206.
  • Mezi automobilovými fóliemi nabízíme i nové supermoderní keramické fólie, které zaručují stálost barvy a prakticky vylučují jejich šisování.

Použití

Na okna automobilů, světlejší protisluneční fólie s prostupem světla 70% a více a bezpečnostní fólie je možno použít i na přední boční skla (možno instalovat všude kromě předního okna) ostatní schválené automobilové fólie s menší prostupností světla než 70% jsou určeny k instalaci na zadní okna a zadní boční okna automobilů. Na všechna upravená skla musí technik nalepit homologační štítek s číslem atestu, prostupem světla a označením výrobce. Majitel vozidla musí obdržet od instalační firmy osvědčení – Certifikát odborné instalace okenní fólie. Možnost dodatečné instalace.