Langfortova 19
674 01 Třebíč
Drobečková navigace

Úvod > Služby > Okenní fólie > Autofólie Global SDI HPC 40 30,5 bm

Autofólie Global SDI HPC 40 30,5 bm

Název Cena Rozměr
Autofólie Global SDI HPC 40 30,5 bm 14 128,00 Kč 46,5 m2

Protisluneční zabarvené fólie GLOBAL HPC 40 . Šířka 152 cm x 30,5 běžných metrů ( 46,5 m2). Autofólie - odráží sluneční paprsky a zadržují škodlivé UV záření, tím zamezují přehřívání i blednutí (šisování) interiéru a dodávají řidiči i ostatním cestujícím příjemný pocit i soukromí. TOTAL SOLAR ENERGY REJECTION 41%, UV REJECTION 99%, ''U'' VALUE - 1.12

Podrobný popis

  • Autofólie Global jsou vyráběny novými supermoderními technologiemi „Antistatik'' a „Supershrink'', které zabezpečují snadnější tvarovatelnost fólie a nevyvíjí statickou elektřinu. Těmito vlastnostmi usnadňují práci instalačnímu technikovi a zároveň zajišťují vyšší kvalitu instalace fólií.
  • Většina automobilových fólií Global je dvouvrstvá o síle 1,5 mil (0,04 mm), jsou pokovené nebo barvené, výrobce se snaží být vždy o krok před konkurencí, což dokládá i jeho poslední patentovaná technologie, která zaručuje dlouhodobou stálobarevnost polyesteru a minimalizuje šisování fólie vlivem slunečního záření.
  • Osvědčení o schválení technické způsobilosti typu výstroje a součástí vozidel č. AEST 8SD 3206.
  • Mezi automobilovými fóliemi nabízíme i nové supermoderní keramické fólie, které zaručují stálost barvy a prakticky vylučují jejich šisování.

Použití

Na okna automobilů, světlejší protisluneční fólie s prostupem světla 70% a více a bezpečnostní fólie je možno použít i na přední boční skla (možno instalovat všude kromě předního okna) ostatní schválené automobilové fólie s menší prostupností světla než 70% jsou určeny k instalaci na zadní okna a zadní boční okna automobilů. Na všechna upravená skla musí technik nalepit homologační štítek s číslem atestu, prostupem světla a označením výrobce. Majitel vozidla musí obdržet od instalační firmy osvědčení – Certifikát odborné instalace okenní fólie. Možnost dodatečné instalace.